Hakkımızda

 

 

Av. Murat ALTINDERE tarafından 1999 yılında ilk olarak İstanbul’da kurulan Altındere Hukuk Bürosu, Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren Şirket ve Şahıslara, Banka ve Finans kuruluşlarına; Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İ?as Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku, Aile Hukuku alanlarında uzman avukat ve danışmanlarıyla hizmet vermektedir.

20 yılı aşan deneyimi ile kurumsallaşmayı başararak tanınan, güvenilir ve prestijli bir hukuk/danışmanlık bürosu haline gelen Altındere Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun en önemli gayesi, etkin ve başarılı sonuçlar alarak müvekkillerinin hukuki haklarını en iyi şekilde korumak ve temsil etmektir. Başarı, Objekti?ik, Verimlilik ve Hesap Verebilirlik; temel ilkeleridir.

Birçok ticari işletmeye ve şahsa avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olan büromuz; ayrıca ticari işletmelerinin, Banka/Finans Kurumlarının, kredi alacaklarının icra takibi ve alacaklarının teminatını oluşturan ipoteklerin ve GKS’lerin hazırlık ve sonuçlandırma aşamalarındaki tüm işlemlerini yetkin ve etkin kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

İlkeli ve çalışma disiplini içerisinde faaliyet yürüten büromuz, halihazırda birçok ticari şirketin ve şahsın davalarda vekilliğini yürüttüğü gibi, EnerjiSA, Akbank A.Ş.Türkiye Halk Bankası A.Ş.ve Burgan Bank A.Ş.’nin de Mersin ilindeki şubelerinin icra takip dosyalarında da vekillik görevi yürütmektedir.

Banka ve finans kuruluşlarının takibe düşen alacaklarının icra yolu ile tahsili konusunda etkin bir faaliyet yürütmekte olan Altındere Hukuk Bürosu İcra Departmanı kapsamlı ve organize bir şekilde planlı bir çalışma yürütmektedir. Bankaların kanuni takibe düşen alacakları hem hızlı ve etkin şekilde icra takip dosyalarında işlem yapılarak hem de ofis içerisinde kurulu bulunan 10 kişilik ekipden oluşan CALL CENTER biriminin borçluları belli bir program dahilinde arayarak tahsilat yapılması sağlanmaktadır.

Hukuk ve Dava departmanı 400 m2 alanda 25 kişilik Avukat ve Katip ekibi ile hizmet verirken, İcra departmanı ise 200 m2 alanda 20 kişiden oluşan Avukat, İcra Katibi ve Call Center ekibi ile etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

Başarı, Objektiflik, Verimlilik ve Hesap Verebilirlik; temel ilkeleridir.

Vizyonumuz

20 yılı aşan deneyimi ile kurumsallaşmayı başararak tanınan, güvenilir ve prestijli bir hukuk/danışmanlık bürosu haline gelen Altındere Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun en önemli gayesi, etkin ve başarılı sonuçlar alarak müvekkillerinin hukuki haklarını en iyi şekilde korumak ve temsil etmektir.